donderdag, 10 mei 2018
hemelvaartsdag
GROENLO, ACHTERHOEK

Organisatie open achterhoeks dweilorkesten kampioenschap groenlo


De organisatie met van links naar rechts: Frank Beurskens (voorzitter), Martien Overkemping, Berry Koehorst, Marcel Rooks, Peter Scheinck, Pascal Heutinck, Mike Wittenbernds, Tom Rooks, Remco Wolters en Adrie Wittenbernds

Voor algemene vragen/informatie:
info@dweilorkestendag.nl

Frank Beurskens
voorzitter
Molenaar 5
7141 PA Groenlo
Telefoon: 06-20440712
Email: voorzitter@dweilorkestendag.nl

Pascal Heutinck
secretaris
De Snieder 120
7141 NL Groenlo
Telefoon: 06-53949151
Email: phkwheutinck@solcon.nl

Peter Scheinck
penningmeester
Oude Aaltenseweg 1
7141 LB Groenlo
Telefoon: 0544-465033
Email: peterscheinck@kaakeventrent.nl 

‚ÄčBerry Koehorst
Zadelmaker 6
7141 RD Groenlo
Telefoon: 0544-461014
Email: berry.k@kpnmail.nl

Martien Overkemping
Het Blik 31
7141 TH Groenlo
Telefoon: 0544-461902
Email: martieno@hotmail.nl

Marcel Rooks
Middachtensingel 49
7131 BB Lichtenvoorde
Telefoon: 0544-462698
Email: m.rooks@oostgelre.nl

Tom Rooks
Kevelderstraat 15
7141 BE Groenlo
Telefoon: 0544-464860
Email: info@langegang.nl

Adrie Wittenbernds
Hartebroekseweg 6
7141 VD Groenlo
Telefoon: 0544-461169
Email: adrie.wittenbernds@gmail.com 

Remco Wolters
Molenaar 54 
7141 PB Groenlo
Telefoon: 06-24647331
Email: remco.wolters@outlook.com

Mike Wittenbernds
Mattelierstraat 16b
7141 BR Groenlo
Telefoon: 0544-468888
Email: mike.wittenbernds@gmail.com